27.10.2019

Awans jest nasz!!!

Zespół Tr Tomasza Zakierskiego UKS MAŁY JEZIORAK INDOOR Junior Młodszy grał dzisiaj 27.10 niedziela w Iławie z Ossa Biskupiec.
Obie drużyny miały szansę na awans, ale to Mały Jeziorak wygrał pewnie 4-0 i wygrał całą ligę tym samym awansując do I ligi.
Bramki dla naszego zespołu zdobyli :
Paweł Dreszler x1, Adam Zaborowski x1, oraz Piotr Trzciński x2.
Gratulacje 💪⚽💪 Brawo Panowie 👏

Obraz może zawierać: 1 osoba, na zewnątrz

26.10.2019

Młodzik ProTrainUp Ekstraklasa Grupa 2
Olsztyn 26.10.2019 r. Rocznik 2007/08

SMP Żuri Olsztyn 1 – 1 UKS Mały Jeziorak Iława (1:1 Mazurowski)
UKS Mały Jeziorak Iława:
Cherek Łukasz, Droma Patryk, Włodarczyk Mikołaj, Mazurowski Jakub, Furmański Konrad, Radzimiński Tymon, Kotłowski Jan, Urbański Antoni, Szymaniak Aureliusz, Klonowski Jakub, Migdał Maciej, Racki Michał

Obraz może zawierać: 3 osoby, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją, stadion, trawa i na zewnątrz

 

 

26.10.2019

Młodzik I liga Grupa 4
Iława 25.10.2019 r. Rocznik 2007/08

UKS Mały Jeziorak II Iława 4 – 2 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (1:0 Madej, 2:1 Madej, 3:1 Wolański, 4:1 Kotłowski)
UKS Mały Jeziorak Iława:
Cherek Łukasz, Włodarczyk Mikołaj, Madej Wojciech, Radzimiński Tymon, Kotłowski Jan, Kemski Maciej, Racki Michał, Fiedorowicz Jakub, Mówiński Filip, Wolański Maciej, Baran Jakub, Gontarczyk Wiktor, Kwasniewski Szymon, Dubicki Wiktor, Staruszkiewicz Mateusz

Obraz może zawierać: 1 osoba, uprawia sport i na zewnątrz

 

26.10.2019

Młodzik ProTrainUp Ekstraklasa Grupa 2
Iława 19.10.2019 r. Rocznik 2007/08

UKS Mały Jeziorak Iława 8 – 0 Olimpia II Elbląg (1:0 Kotłowski, 0:2 Migdał, 0:3 Włodarczyk, 0:4 Kotłowski, 0:5 Fiedorowicz, 0:6 Kotłowski, 0:7 Urbański, 0:8 Migdał)
UKS Mały Jeziorak Iława:
Cherek Łukasz, Włodarczyk Mikołaj, Mazurowski Jakub, Radzimiński Tymon, Kotłowski Jan, Urbański Antoni, Klonowski Jakub, Migdał Maciej, Racki Michał, Lewkiewicz Mateusz, Fiedorowicz Jakub, Droma Patryk, Jaroszewski Konrad, Szymaniak Aureliusz, Bortkiewicz Wiktor.

Obraz może zawierać: 12 osób, uśmiechnięci ludzie, na zewnątrz

26.10.2019

Półfinał Rozgrywki Zielone Orlik
Lubawa 12.10.2019 r. Rocznik 2009/2010

UKS Mały Jeziorak Iława 1 – 5 Constract Lubawa
UKS Mały Jeziorak Iława 3 – 2 Motor Lubawa
UKS Mały Jeziorak Iława 2 – 0 LZS Mszanowo
UKS Mały Jeziorak Iława 0 – 1 Poncio Lidzbark Welski
UKS Mały Jeziorak Iława 0 – 3 Naki Olsztyn
UKS Mały Jeziorak Iława:
Linkiewicz Filip, Duński Damian, Szeszel Maciej, Tasarz Maciej, Podwojewski Maciej, Bytner Kacper, Wiatrowski Wiktor, Klonowski Wojciech, Szulc Marcel, Pawlak Piotr, Piotrowski Alex.
Półfinał Rozgrywki Niebieskie Orlik
Ostróda 20.10.2019 r.
Rocznik 2009/2010
UKS Mały Jeziorak II Iława 0 – 5 AP II Ostróda
UKS Mały Jeziorak II Iława 0 – 3 LZS Płomień Turznica
UKS Mały Jeziorak II Iława 3 – 3 Czarni Rudzienice
UKS Mały Jeziorak II Iława 4 – 3 AP V Ostróda
UKS Mały Jeziorak II Iława 10 – 0 AP VI Ostróda
UKS Mały Jeziorak Iława:
Linkiewicz Filip, Pawłowski Piotr, Chyliński Jakub, Brzozowski Jakub, Jankowski Szymon, Czarnota Wiktor, Kuzniewski Hubert, Bytner Kacper, Beniamin Staruszkiewicz.
Półfinał Rozgrywki Zielone Żak
Olsztynek 13.10.2019 r.
Rocznik 2011
UKS Mały Jeziorak Iława 0 – 3 Constract Lubawa
UKS Mały Jeziorak Iława 2 – 1 GKS Stawiguda
UKS Mały Jeziorak Iława 1 – 2 Constract II Lubawa
UKS Mały Jeziorak Iława 0 – 0 Olimpia Olsztynek
UKS Mały Jeziorak Iława 1 – 3 KS Fortuna Białe Orły Gągławki
UKS Mały Jeziorak Iława:
Nowicki Patryk, Nowacki Cezary, Kobylski Adrian, Chylinski Jakub, Święty Piotr, Zielinski Wiktor, Markowski Marcel.
Półfinał Rozgrywki Niebieskie Żak
Iława 18.10.2019 r.
Rocznik 2011/12
UKS Mały Jeziorak II Iława 1 – 1 ITS Jeziorak IV Iława
UKS Mały Jeziorak II Iława 1 – 2 AP II Ostróda
UKS Mały Jeziorak II Iława 4 – 0 AP III Ostróda
UKS Mały Jeziorak II Iława 2 – 0 UKS Mały Jeziorak Iława
UKS Mały Jeziorak II Iława:
Wojciech Długosz, Alex Chyzynski, Dawid Łukasik, Piotr Paszynin, Nikodem Ebert, Wojciech Kaminski, Oliwier Mężykowski.
UKS Mały Jeziorak III Iława 1 – 3 ITS Jeziorak IV Iława
UKS Mały Jeziorak III Iława 0 – 0 AP II Ostróda
UKS Mały Jeziorak III Iława 1 – 3 AP III Ostróda
UKS Mały Jeziorak III Iława 0 – 2 UKS Mały Jeziorak Iława
UKS Mały Jeziorak III Iława:
Podliński Maksymilian, Waśniewski Oliwier, Darmofał Wiktor, Kosobucki Maciej, Szczepański Karol, Gurski Marcel.

Obraz może zawierać: 5 osób, na zewnątrz

Obraz może zawierać: 11 osób, uśmiechnięci ludzie, trawa i na zewnątrz

26.10.2019

Eliminacje do finałów wojewódzkich o puchar Tymbarku.
Iława 18.10.2019 r. Rocznik 2012

UKS Mały Jeziorak Iława zajął drugie miejsce w eliminacjach gminnych i powiatowych do finału wojewódzkiego turnieju o puchar Tymbarku:
UKS Mały Jeziorak Iława: Maciej Kosobucki, Piotr Paszynin, Nikodem Ebert, Wojciech Kaminski, Oliwier Meyzkowski, Dawid Łukasik.
UKS Mały Jeziorak Iława – ITS Jeziorak III Iława 3:1
UKS Mały Jeziorak Iława – ITS Jeziorak II Iława 5:2
UKS Mały Jeziorak Iława – ITS Jeziorak Iława 0:4

Obraz może zawierać: 6 osób, uśmiechnięci ludzie, trawa, na zewnątrz i przyroda

26.10.2019

Porażka Trampkarza!!!

Zespół Tr Tomasza Zakierskiego UKS MAŁY JEZIORAK występujący w Ekstraklasie Trampkarza dnia 26.10 sobota pojechał na mecz ligowy do Olsztyna.
Niestety nasz zespół po wyrównanym meczu przegrał 1-0 z Naki Olsztyn.
Miła wiadomość z dnia dzisiejszego...
Po meczu nasz bramkarz Mateusz Masica otrzymał powołanie na kadrę WMZPN rocznika 2006.., więc dołączy już wcześniej do powołanego Antoniego Derdy. Gratulujemy chłopacy🥅 ⚽💪⚽🥅

Obraz może zawierać: 1 osoba, uprawia sport, trawa, niebo, na zewnątrz i przyroda

Obraz może zawierać: 1 osoba, uprawia sport, trawa, niebo, na zewnątrz i przyroda

20.10.2019

Zwycięstwo Trampkarza!!!

Zespół Tr Tomasza Zakierskiego UKS MAŁY JEZIORAK wystepujacy w Ekstraklasie Trampkarza podejmował dzisiaj (tj. 20.10 niedziela) na własnym stadionie Constract Lubawa.
Nasz zespół wygrał 3-1.
Bramki strzelili :
Aker Bartosz - 1
Zaborowski Adam - 1
Kowalewski Adam - 1
Gratulujemy 💪⚽💪

Obraz może zawierać: 1 osoba, uprawia sport, trawa, na zewnątrz i przyroda

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie uprawiający sporty, trawa, na zewnątrz i przyroda  Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie uprawiający sporty, trawa, na zewnątrz i przyroda

19.10.2019

Zwycięstwo Juniorów Młodszych!!!

W dniu 19.10 (sobota) zespół Tr. Tomasza Zakierskiego UKS MAŁY JEZIORAK INDOOR Junior Młodszy grał na wyjeździe w Markusach.
Nasz zespół wygrał 3-0 z Polonią Markusy i nadal pozostaje liderem.
Bramki dla naszej drużyny strzelili : Piotr Trzciński x2, oraz Bartosz Kozikowski x1.
Za tydzień na zakończenie do Iławy przyjeżdża druga Ossa Biskupiec i mecz pomiędzy obiema drużynami wyłoni zwycięzcę ligi.
Zapraszamy do kibicowania na najważniejszy mecz Juniora Młodszego w najbliższą niedzielę o godz 15 w Iławie.

Obraz może zawierać: 3 osoby, niebo, trawa, na zewnątrz i przyroda

19.10.2019

I liga młodzik gr.4 - IX kolejka

ITS Jeziorak Iława 2:5 (2:0) UKS Mały Jeziorak II KONO Sp. z o.o. Iława (bramki: K.Furmański, J.Fiedorowicz, K.Bonisławski, M.Starczewski, W.Gontarczyk)
Aktualna tabela: http://wmzpn.pl/?page_id=1625&league=33292&display=table
25.10.2019r. 17:00 ostatni mecz rundy jesiennej z KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie. Zapraszamy na boisko sztuczne przy ul.Sienkiewicza.

 

12.10.2019

I liga młodzik gr.4 - VIII kolejka

GKS Wikielec 3:2 (1:0) UKS Mały Jeziorak II KONO Sp. z o.o. Iława (bramki: J.Fiedorowicz, W.Gontarczyk)
Aktualna tabela: http://wmzpn.pl/?page_id=1625&league=33292&display=table
A już w piątek o godz.17:30 derbowe spotkanie z ITS Jeziorak Iława w ramach IX kolejki spotkań.

12.10.2019

Wygrana Trampkarza!!!

Zespół Tr Tomasza Zakierskiego UKS MAŁY JEZIORAK występujący w Ekstraklasie Trampkarza podejmował na własnym stadionie zespół As Ostróda.
Po bardzo dobrej grze nasi zawodnicy wygrywają 5-1.
Bramki dla naszego zespołu strzelili :
Aker Bartosz - 1
Dziedzic Mateusz - 3
Wyłoga Jakub - 1
Gratulujemy 💪⚽💪

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba i na zewnątrz

Obraz może zawierać: ludzie uprawiający sporty i na zewnątrz

Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie uprawiający sporty, na zewnątrz i przyroda

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie uprawiający sporty, niebo, trawa, na zewnątrz i przyroda

12.10.2019

Młodzik ProTrainUp Ekstraklasa Grupa 2
Iława 11.10.2019 r. Rocznik 2007/08

UKS Mały Jeziorak Iława 4 – 2 AP Ostróda (1:1 Szymaniak, 2:1 Mazurowski, 3:1 Urbański, 4:1 Madej)
UKS Mały Jeziorak Iława:
Cherek Łukasz, Madej Wojciech, Mazurowski Jakub, Radzimiński Tymon, Szymaniak Aureliusz, Klonowski Jakub, Migdał Maciej, Racki Michał, Kotłowski Jan, Droma Patryk, Lewkiewicz Mateusz, Urbański Antoni.

Obraz może zawierać: 10 osób, uśmiechnięci ludzie, na zewnątrz

 

 

07.10.2019

04.10.2019r.
I liga młodzik gr.4 - 7 kolejka

UKS Mały Jeziorak II KONO Sp. z o.o. Iława 7:1 (5:1) UKS PONCIO 2010 Lidzbark.

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, trawa i na zewnątrz

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, trawa, na zewnątrz i przyroda

06.10.2019

 
Pierwsza porażka Juniora!!!

Zespół Tr Tomasza Zakierskiego UKS MAŁY JEZIORAK INDOOR Junior Młodszy w dniu 06.10 (niedziela) pojechał na wyjazd do Kisielic.
Niestety po słabym meczu w naszym wykonaniu przegrywamy z Olimpią 5-2.
Pozostały 2 mecze do końca i walka o awans do I ligi będzie trwała do samego końca.
Walczymy do końca Panowie 💪

Obraz może zawierać: tekst

06.10.2019 

Porażka Trampkarza w Elblągu!
 
Zespół Tr Tomasza Zakierskiego UKS MAŁY JEZIORAK wystepujacy w Ekstraklasie Trampkarza przegrał wczoraj (tj. 05.10.sobota) na wyjeździe z drużyną Olimpi Elbląg 0-2.
Niestety spadamy na 5 miejsce i do końca ligi będziemy walczyć o każdy punkt i utrzymanie.
Głowy do góry i walczymy dalej.

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie uprawiający sporty, trawa, niebo, na zewnątrz i przyroda

05.10.2019 

Młodzik ProTrainUp Ekstraklasa Grupa 2
Lubawa 05.10.2019 r. Rocznik 2007/08

Constract Lubawa 0 - 3 UKS Mały Jeziorak Iława (0:1 Furmański, 0:2 Mazurowski, 0:3 Furmański)
UKS Mały Jeziorak Iława:
Cherek Łukasz, Mowiński Filip, Włodarczyk Mikołaj, Mazurowski Jakub, Furmański Konrad, Radzimiński Tymon, Kotłowski Jan, Urbański Antoni, Wolański Maciej, Klonowski Jakub, Migdał Maciej, Racki Michał, Lewkiewicz Mateusz, Fiedorowicz Jakub, Droma Patryk.

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie uprawiający sporty, trawa i na zewnątrz

 

05.10.2019 

Rozgrywki Niebieskie Orlik Grupa 22
Nowe Miasto Lubawskie 04.10.2019 r. Rocznik 2009/2010

UKS Mały Jeziorak II Iława 0 – 2 Drwęca III Nowe Miasto Lubawskie
UKS Mały Jeziorak II Iława 3 – 3 AP III Ostróda
UKS Mały Jeziorak II Iława:
Linkiewicz Filip, Podwojewski Maciej, Szulc Mracel, Brzozowski Jakub, Szypnik Mateusz, Chylinski Jakub, Kobylski Adrian.

Obraz może zawierać: 7 osób, na zewnątrz

 

05.10.2019 

Rozgrywki Żak Zielone Grupa 2
Elbląg 29.09.2019 r. Rocznik 2011

UKS Mały Jeziorak Iława 3 – 2 Huragan Morąg
UKS Mały Jeziorak Iława 0 – 0 Olimpia Elbląg
UKS Mały Jeziorak Iława 0 – 1 Olimpia II Elbląg
UKS Mały Jeziorak Iława 1 – 1 Sokół Ostróda
UKS Mały Jeziorak Iława 1 – 2 AP Piekarczyk Elbląg
UKS Mały Jeziorak Iława:
Chyliński Jakub, Nowicki Patryk, Kobylski Adrian, Święty Piotr, Nowacki Cezary, Zieliński Wiktor.

Obraz może zawierać: 6 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją i na zewnątrz

05.10.2019 

Młodzik ProTrainUp Ekstraklasa Grupa 2
Iława 27.09.2019 r. Rocznik 2007/08

UKS Mały Jeziorak Iława 0 – 1 Concordia Elbląg
UKS Mały Jeziorak Iława:
Cherek Łukasz, Mówiński Filip, Włodarczyk Mikołaj, Mazurowski Jakub, Furmański Konrad, Radzimiński Tymon, Szymaniak Aureliusz, , Klonowski Jakub, Migdał Maciej, Racki Michał, Fiedorowicz Jakub, Droma Patryk, Lewkiewicz Mateusz.

Obraz może zawierać: 9 osób, trawa i na zewnątrz

03.10.2019 

27.09.2019 r. - I liga młodzik gr.4 - VI kolejka:

Motor Lubawa 4:1 (2:1) UKS Mały Jeziorak II KONO Sp. z o.o. Iława (bramka: Filip Nowak)

Obraz może zawierać: 12 osób, ludzie uprawiający sporty i na zewnątrz

Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie uprawiający sporty, ludzie stoją, trawa, niebo, na zewnątrz i przyroda  Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, trawa, na zewnątrz i przyroda

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie uprawiający sporty, trawa, na zewnątrz i przyroda

01.10.2019 

DO GRONA SPONSORÓW DOŁĄCZA FIRMA DLF

Do grona sponsorów "Mały Jeziorak" dołącza również Firma DLF jest nam bardzo miło.
DLF Seeds Sp. z o.o. to spółka córka jednej z największych firm nasiennych na świecie nie tylko w nasiennictwie traw i koniczyn czy lucerny ale również w nasionach buraka cukrowego i warzyw. DLF SEEDS & SCIENCE w krótkim tłumaczeniu to; Spółdzielnia Rolników Duńskich, Nasiona, Wiedza, Nauka, która ma swoje oddziały produkcyjne i stacje doświadczalno – hodowlane na wszystkich kontynentach i w ponad 80 krajach świata. Początki firmy datuje się na rok 1906 kiedy to grupa duńskich rolników zawiązała spółdzielnię i tak jest do dzisiejszego dnia. DLF Seeds & Science to wieloletnia tradycja, przeogromny wkład pracy włożony w hodowlę nasienną traw, motylkowatych i wielu innych gatunków roślin, który zaowocował stworzeniem łącznie kilku tysięcy odmian, z których to mogliśmy wybrać najnowsze oraz najbardziej odpowiednie odmiany nasion traw i motylkowatych do kompozycji naszych mieszanek. W swojej ofercie posiadamy mieszanki traw pastewnych, mieszanki trawnikowe oraz duży wybór komponentów. Zapraszamy ul. Wiejska 2C; 14-200 Iława; tel. 86 648 26 21

Obraz może zawierać: tekst