31.01.2019


NOWY SPONSOR!

GRUPA ENERGA Sponsorem Małego Jezioraka!
Miło nam poinformować, iż nowym Sponsorem Młodzika rocznik 2006 /2007 została @EnergaSA. Nasz zespół młodzika grający w I lidze do końca sezonu będzie występował pod nazwą UKS MAŁY JEZIORAK @EnergaSA.
Dziękujemy Sponsorowi i życzymy drużynie utrzymania I Ligi.

 

.

.

.

29.01.2019

Damian Przytuła przyłącza się do Akcji Charytatywnej dla Dominika Więcek.
Dziękujemy.

 

Damian Przytuła przyłącza się do Akcji Charytatywnej dla Dominika Więcek.
Dziękujemy

.

.

.

27.01.2019

W sobote 26.01. 2019. FIT HOUSE wraz z Akeksandra Nowicka-trener personalny oraz z Siłownia Umysłu by Izabela Kułaga Charytatywnie poprowadziły treningi by pomóc Dominikowi. Całą zebraną kwotę, którą udało im się zebrać, a jest to 1068 zł przekażą dla Dominika. Dziękujemy za wasze zaangażowanie i wielkie serca 💕

 

 

.

.

.

 

27.01.2019

UKS MAŁY JEZIORAK CHARYTATYWNIE DLA MAŁEGO DOMINIKA 03.03.2019 (NIEDZIELA) START GODZ. 9.00 HALA WIDOWISKOWO - SPORTOWA IŁAWA.
ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DO PRZYJŚCIA PRZEKAZANIA KAŻDEJ ZŁOTÓWKI RAZEM MOŻEMY POMÓC ZNACZNIE WIĘCEJ. WIERZYMY W DOBRO I WIELKIE SERCA LUDZI.  

.

.

.

27.01.2019  

Również na Turniej Charytatywny został przekazany Voucher na wybrany mecz Jezioraka wraz z szalikiem.

.

.

.

27.01.2019  

Kolejne zdobycze na Turniej Charytatywny dla Dominika 03.03.2019.
Tym razem są to dwie pufy.
Wyk. Łukasz ELERT.

 

.

.

.

24.01.2019  

Drużyna UKS Mały Jeziorak Iława 2008 rozegrała w zeszłym tygodniu mecze towarzyskie z drużynami Constract Lubawa 2008/2009 trenera Marcina Goniszewskiego oraz ITS Jeziorak Iława 2009 i młodsi trenera Daniela Madeja. Wyniki nie były tu najważniejsze a przećwiczenie elementów treningowych w meczach oraz integracja zawodników.
W lutym zespół czeka seria turniejów:
09.02. Ostróda
10.02. Susz
17.02. Lubawa
24.02. Mały Jeziorak Cup 2008 Iława
Życzymy drużynie powodzenia, a w załączeniu kilka zdjęć ze sparingu z Constractem.

 

 

.

.

.

22.01.2019

💛💛 FIT HOUSE w słusznej sprawie! 💛💛

UKS "Mały Jeziorak" organizuje 03.03.2019r charytatywny turniej. Tym razem pomocy potrzebuje Dominik Więcek. Chłopiec urodził się z obustronną hipodysplazją nerek, przewlekłą niewydolnością nerek. W marcu 2018 przeszedł pierwszy przeszczep nerek, niestety te będą potrzebne do końca życia. Rodzice na rehabilitacje wydają kilkadziesiąt tyś zł...
Chcemy wesprzeć akcję, z tej okazji chcielibyśmy zorganizować charytatywny trening w naszym klubie 26.01 (sobota) o godzinie 10:00. Wiemy, że macie wielkie serducho, także liczymy na duuuże zaangażowanie ❤
To co możemy zaoferować, to trening, który poprowadzi Aleksandra Nowicka - Trener Personalny oraz pomiar składu masy ciała przeprowadzony przez Izabelę Kułagę z Siłownia Umysłu by Izabela Kułaga
Ilość treningów jest zależna od Waszego zainteresowania, także dajcie znać w komentarzach czy jesteście zainteresowane 😘 zapraszamy również do zapisów na pomiary masy ciała 👍
Zróbmy to razem! Wierzymy, że wspólnie udać nam się wspomóc Dominika 💛❤
Dobro wraca, pamiętaj 😘

 

.

.

.

22.01.2019  

Kolejna zdobycz na Turniej Charytatywny dla Dominika 03.03.2019
Tym razem jest to piłka z podpisami byłych piłkarzy Legii na piłce znajdują się podpisy : Macieja Szczesnego, Marka Jóźwiaka, Jacka Kasprzaka, Jacka Cyzio, Macieja Śliwowskiego, Leszka Pisza, Jerzego Podbrożnego, Cezarego Kucharskiego, Piotra Włodarczyka oraz Grzegorza Lewandowskiego.

.

.

.

18.01.2019  

Pierwsze gadżety na Turniej Charytatywny dla Dominika zaczęły już do nas spływać. Po części będziemy uchylać rąbka tych rzeczy 😉. A o to pierwsza z nich, którą prezentujemy jest to Koszulka z podpisami Reprezentacji Polski z meczu Polska - Portugalia.
Na koszulce znajduje się między innymi podpis Roberta Lewandowskiego.

.

.

.

17.01.2019  

Wciąż na WAS liczymy na wasze wsparcie i pomoc. Pamiętajcie już 3.03. 2019. Gramy dla 3 letniego Dominika. Jeśli jesteście w jakikolwiek sposób pomóc przekazać jakieś gadżety pamiątki na losy oraz licytacje prosimy o dostarczanie fantów do sklepu Sport A-Z na ul. 1 Maja 23 w Iławie lub kontaktować się pod numer 795 082 555 Tomasz Zakierski. Naprawdę wierzymy że i tym razem uda nam się wspólnie pomoc.
Z góry dziękujemy.

 

.

.

.

16.01.2019  

GAZETAILAWSKA.pl

Piłkarska drużyna trampkarzy Małego Jezioraka Iława (ekstraklasa województwa) już rozpoczęła treningi. Tu akurat zdjęcia z wczorajszych zajęć (wtorek 15 stycznia), które odbyły się na sztucznym boisku stadionu miejskiego przy ul. Sienkiewicza 1. Właściwie to nawierzchnia, jak widać, była zupełnie naturalna jak na tę porę roku. Trener trampkarzy MJ Tomasz Zakierski sam uczył się tu podstaw futbolu, tyle że wówczas nawierzchnią był „żużel”, znany i zapamiętany (niekoniecznie dobrze) przez kilka pokoleń piłkarzy z Iławy i nie tylko.
Na zdjęciu obecni
W górnym rzędzie od lewej:
trener Tomasz Papińczak, Mateusz Tadajewski, Jakub Szczepański, Bartosz Kozikowski, Konrad Etmański, Remigiusz Niedbalski, Mateusz Narożny, Piotr Trzciński, Stanisław Rozicki, trener Tomasz Zakierski,
Środkowy rząd od lewej:
Kacper Eremus, Szymon Duński, Maciej Frymer, Adam Zaborowski, Oskar Szalkowski, Piotr Rutkowski, Łukasz Gralla, Jakub Wyłoga, Filip Fota, Dawid Pniewski,
Leżą od lewej:
Antoni Derda, Bartosz Brejdakowski, Wiktor Wieczorek,
Na zdjęciu brakuje:
Dawid Hinz, Adam Kowalewski, Jakub Bojar,
Fot. Mateusz Partyga

 

.

.

.

15.01.2019  

KOLACJA Z BURMISTRZEM IŁAWY 

Ewa Jackowska

Dominik Więcek 3 letni chłopczyk, chory na przewlekłą niewydolność nerek, potrzebuje naszej pomocy.
03.03.2019r w hali widowiskowej odbędzie się turniej charytatywny, podczas którego odbędzie się aukcja fantów. Mam nadzieję, że mój Sąsiad Dawid Kopaczewski poprze mój pomysł, bo zdecydowałam, że kolację z burmistrzem, którą wylicytowałam na aukcji WOŚP przekażę na licytację dla chorego Dominika. Niech dobre uczynki idą dalej.

.

.

.

12.01.2019   

Aleksandra Nowicka - Trener Personalny
 
Nie przypuszczałam, że przyjdzie mi pracować z tak fajnymi i zdolnymi, młodymi piłkarzami ⚽️💪
Ile w nich jest pasji i waleczności... Jestem pełna podziwu 👏
UKS Akademia Piłki Nożnej "Mały Jeziorak" pozdrawiam 👊😁

Film

https://www.facebook.com/aleksandra.trener/videos/411090146365357/

.

.

.

12.01.2019  

 W dniach 5-6.01.2019 r. UKS Mały Jeziorak rocznik 2008 przebywał na turnieju Nalepa Cup 2019 w Bolszewie, którego organizatorami byli UKS Jedynka Reda oraz AP Cassubian Bolszewo. W zawodach udział wzięło 18 zespołów. Nasza ekipa trafiła do grupy B, w której zajęła 4 miejsce i uzyskała następujące rezultaty:
Mały Jeziorak - AP Cassubian Bolszewo 6:0
Mały Jeziorak - AS Pomorze Gdańsk 0:1
Mały Jeziorak - Jaguar II Gdańsk 1:2
Mały Jeziorak - FASE Szczecin 0:3
Mały Jeziorak - GAP Bruskowo Wielkie 1:0
Uzyskane wyniki pozwoliły awansować do niedzielnej Ligii Europy, w które nasza drużyna również zajęła 4 miejsce i ogólnie 10 w całym turnieju. Niedzielne rezultaty:
Mały Jeziorak - Bałtyk Gdynia 0:1
Mały Jeziorak - Kotwica Kołobrzeg 3:0
Mały Jeziorak - AS Pomorze Gdańsk 0:2
Mały Jeziorak - FASE II Szczecin 2:2
Mały Jeziorak - GKS Kowale 3:0
Indywidualnie wyróżniony został Filip Mówiński, który otrzymał statuetkę dla najlepszego bramkarza Ligii Europy. Brawo! Gratulacje!:)
Podziękowania dla rodziców za pomoc w organizacji wyjazdu.
Osobne ogromne podziękowania dla trenera Michała z UKS Jedynka Reda za organizację noclegów naszym zawodnikom u rodzin z Redy a rodzicom tych zawodników za kolejne ciepłe przyjęcie. Wspólne integracyjne spotkania zawodników stają się już powoli tradycją;-) Zawiązały się już pierwsze przyjaźnie. Tak trzymać ! Dziękujemy :-))) Zapraszamy serdecznie na turniej pod koniec lutego w Iławie.

 

 

.

.

.

09.01.2019  

 Beniaminek CUP
Starogard Gdańsk 22.12.2018 r.Rocznik 2010

W sobotę (22.12.2018) w Starogardzie Gdańskim odbył się Turniej Piłki Nożnej Beniaminek CUP dla zawodników z rocznika 2010 organizowany przez Beniaminek 03 Starogard Gdański. UKS Mały Jeziorak Iława rozegrał 7 spotkań. Osiągnięte wyniki pozwoliły na zajęcie III miejsca. Królem strzelców turnieju został Wojciech Klonowski.
Gratulujemy wyników.
Podziękowania dla rodziców za pomoc w organizacji wyjazdu na turniej.
UKS Mały Jeziorak Iława:
Mateusz Papińczak, Maciej Tasarz, Maciej Szeszel, Wiktor Wiatrowski, Marcel Szulc, Wojciech Klonowski, Piotr Pawlak, Wiktor Czarnota.
Wyniki Spotkań
Grupa A
UKS Mały Jeziorak Iława 4 – 0 AP Piekarczyk Elbląg
UKS Mały Jeziorak Iława 5 – 0 Morze Stegna
UKS Mały Jeziorak Iława 3 – 1 AP Marko Gol Gdańsk
UKS Mały Jeziorak Iława 4 – 1 Beniaminek 03 Starogard Gdanski
UKS Mały Jeziorak Iława 2 – 0 Victoria Kaliska
Półfinał
UKS Mały Jeziorak Iława 1 – 1 JFA Przechlewo (karne 1:2)
Mecz o 3 miejsce:
UKS Mały Jeziorak Iława 2 – 0 AP Marko Gol Gdańsk
Kolejność końcowa:
1. JFA Przechlewo
2. DSPN Kwidzyn
3. UKS Mały Jeziorak Iława
4. AP Marko Gol Gdańsk
5. Victoria Kaliska
6. Wisełka Bydgoszcz
7. Wierzyca Stara Kiszewa
8. KS Beniaminek 03 Starogard Gdański
9. UKS Jedynka Reda
10. AP Piekarczyk Elbląg
11. Morze Stegna
12. AP Jedynka Pelplin

 

.

.

.

07.01.2019  

Przypominamy, że już 3 marca 2019 Gramy dla małego 3 letniego Dominika Więcek, więc wszystkich zachęcamy do WSPARCIA i POMOCY. UKS MAŁY JEZIORAK wierzy w siłę i dobro ludzi, że wspólnie uda nam się pomóc Dominikowi 💪.
Już wkrótce po części będziemy ujawniać zebrane gadżety.

.

.

.