26.04.2018

Możemy być dumni z naszych Małych-Wielkich piłkarzy! ⚽ Podczas XVIII edycji Turnieju o Puchar Tymbarku "Z Podwórka na Stadion", który odbył się w Iławie, w kategorii U-8 chłopców drużyna UKS Akademia Piłki Nożnej "Mały Jeziorak" okazała się najlepsza! 🏆GRATULUJEMY!

.
.
.

20.04.2018

Z kolei w sobote 14.04 drużyna Trampkarza UKS Maly Jeziorak Indoor prowadzona przez Tomasza Zakierskiego i Krystiana Wrzesniaka wygrała na swoim stadionie z zespołem Unii Susz 4-0. Bramki dla naszej drużyny strzelili Trzcinski Piotr, Brejdakowski Bartosz oraz Zaborowski Adas x2. Było to drugie z rzędu zwycięstwo naszej drużyny. Życzymy dalszych sukcesów i rozwoju
.
.
.

W piatek 13.04. nasz zespol Mlodzika prowadzony przez Tomasza Zakierskiego i Krystiana Wrzesniaka przegral na wlasnym stadionie z druzyna Sokola Ostroda 2-3. Bramki dla naszej druzyny strzelili Dreszler Pawel i Blaszczyk Samuel. Zyczymy powodzenia w kolejnych meczach
.
.
.

19.04.2018

Brawo, wielkie gratulacje dla chłopaków oraz trenera Nikodema. UKS MAŁY JEZIORAK U8 najlepszy w swojej kategorii "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku".MISTRZOWIE.. Najlepsi w Województwie. Jeszcze raz gratulujemy.
.
.
.

08.04.2018

W sobotę 07.04.2018 swój pierwszy mecz ligowy na wyjezdzie w Biskupcu rozegrał nasz zespół UKS MAŁY JEZIORAK Indoor Trampkarz prowadzony przez Tomasza Zakierskiego i Krystiana Wrzesniaka. UKS MAŁY JEZIORAK Indoor wygrał ze swoim przeciwnikiem 3-1, był to ciężki mecz z którego nasz zespół wyszedł zwycięsko. Pierwsza bramka wpadła samobójcza kolejne dla naszej drużyny zdobyli Etmanski Konrad oraz Trzciński Piotr. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów oraz rozwoju w kolejnych meczach.
.
.
.
W piątek 6.04.2018 swój pierwszy mecz rozegrał nasz zespół młodzika który występuje w 1 lidze. Podopieczni trenera Tomasza Zakierskiego oraz Krystiana Wrześniaka zremisowali 1-1 z AP Ostróda. Bramkę dla naszego zespołu zdobył Jakub Wyłoga. Gratulujemy i życzymy dalszego rozwoju młodym zawodnikom.
.
.
.