30.05.2018 r.

 

Mały Jeziorak U-8 pojedzie na mecz Polska — Litwa! To nagroda za wygranie Pucharu Tymbarku

Wspaniałą i niespodziewaną nagrodę otrzymali piłkarze Małego Jezioraka Iława, którzy wygrali finał wojewódzki turnieju Z Podwórka na Stadion — O Puchar Tymbarku. Drużyna pojedzie na Stadion Narodowy na międzypaństwowy mecz Polska — Litwa!
http://ilawa.wm.pl/516151,Maly-Jeziorak-U-8-pojedzie-na-mec…

.

.

.

05.05.2018 r.

UKS MAŁY JEZIORAK Indoor   vs  Radomniak Radomno

3:0

 Brawo!!W sobotę podopieczni trenera Tomasza Zakierskiego i Krystiana Wrzesniaka UKS MALY JEZIORAK INDOOR wygral na wyjezdzie z druzyna Radomiaka Radomno 3-0.

Bramki strzelili : Trzcinski Piotr, Zaborowski Adas, Hinz Dawid.
Po 5 meczach UKS Maly Jeziorak Indoor jest na pierwszym miejscu z kompletem punktow. W przyszla sobote o godzinie 13 nasi podopieczni zagrają w Iławie z druga drużyną (Ossa Biskupiec) i bedzie to mecz w duzej mierze decydujący o awansie..
Wiec trzymamy kciuki i życzymy dobrego wyniku.

Zdjęcie użytkownika UKS Akademia Piłki Nożnej "Mały Jeziorak".

Zdjęcie użytkownika UKS Akademia Piłki Nożnej "Mały Jeziorak".  Zdjęcie użytkownika UKS Akademia Piłki Nożnej "Mały Jeziorak".  

Zdjęcie użytkownika UKS Akademia Piłki Nożnej "Mały Jeziorak".

.

.

.

 

05.05.2018 r.

Powołania na Kadrę Chłopców 2006

Powołanie na Kadrę chłopców rocznik 2006 - 09.05.2018 (środa), która odbędzie się na Stadionie Miejskim w Iławie otrzymali : Derda Antoni, Dreszler Pawel, Majewski Jakub, Klinicki Jakub, Kamiński Michał, Aker Bartosz oraz Szkamelski Krzysztof. Gratulujemy trzymamy kciuki i życzymy powodzenia

.

.

.

04.05.2018 r.

UKS MAŁY JEZIORAK vs  AP Ostróda

6 : 1

Zespol UKS Maly Jeziorak mlodzik gral w piatek 04.05.2018 na wyjezdzie z Ap Ostroda. Podopieczni Tomasza Zakierskiego i Krystiana Wrzesniaka wygrali 6-1 po bramkach: Hinz Dawid x2, Zaborowski Adas x2, Brejdakowski Bartosz, Blaszczyk Samuel.
Gratulujemy i zyczymy utrzymania w I lidze oraz dalszego rozwoju.

.

.

.

04.05.2018 r.

UKS MAŁY JEZIORAK INDOR vs  Ewing Zalewo

8 : 0

Kolejne zwyciestwo naszej druzyny w Trampkarzu. Nasz zespol UKS Maly Jeziorak Indoor wygral na wlasnym stadionie z druzyna Ewingow Zalewo 8-0 po bramkach Trzcinski Piotr x3, Szczepanski Jakub x2, Zaborowski Adas, Hinz Dawid, Etmanski Konrad. Jest to czwarte z rzędu zwycięstwo podopiecznych Tomasza Zakierskiego.
Gratulujemy i trzymamy kciuki za cala druzyne żeby wywalczyła awans do I ligi.

Zdjęcie użytkownika UKS Akademia Piłki Nożnej "Mały Jeziorak".

.

.

.