30.09.2017 r.

UKS MAŁY JEZIORAK INDOR   VS  MROCZNO

1                                                1

W dniu dzisiejszym nasz zespół Mały Jeziorak Indoor w lidze Trampkarza zmierzył się w Iławie z zespółem Mroczna.
Po najsłabszym meczu w tym sezonie nasz zespół zaledwie zremisował 1:1. Mamy nadzieję że w kolejnym meczu wróci do dobrego grania i nadal będzie się rozwijał.

.

.

.

 

29.09.2017 r  

UKS MAŁY JEZIORAK MLODZIK I  VS  UNIA SUSZ

8                                                0 

W piątek UKS MAŁY JEZIORAK MLODZIK I (podopieczni trenera Tomasza Zakierskiego) rozegrał swój kolejny mecz ligowy w którym zmierzył się z drugą drużyna UKS MAŁY JEZIORAK MLODZIK II (podopieczni trenera Tomasza Szpadkiewicza).
UKS MAŁY JEZIORAK MLODZIK I wygrał ze swoim przeciwnikiem 8:0. Był to czwarty mecz z rzędu naszego zespołu MLODZIKA I bez PORAŻKI. Mamy nadzieje ze pozostałe mecze nasza drużyna również wygra i pozostanie na pozycji lidera.
Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych meczach.

 

 

24.09.2017 r 


UKS MAŁY JEZIORAK INDOR   VS  UNIA SUSZ

 10                                                  1 


Dziś w niedziele nasz zespół UKS MAŁY JEZIORAK INDOOR prowadzony przez Tomasza Zakierskiego zmierzył się w meczu ligowym trampkarza w Suszu z tamtejszą Unią. Nasz zespół wygrał 10:1. Było to trzecie zwycięstwo naszej drużyny co nas bardzo cieszy.
Bramki dla naszej drużyny strzelili : Hinz Dawid, Sławiński Kuba, Boguszewicz Stanisław, Szczepański Jakub (2),Etmanski Konrad (2), Trzciński Piotr (3).
UKS MAŁY JEZIORAK INDOOR wystąpił w składzie : Wieczorek Wiktor, Fota Filip, Szalkowski Oskar, Glock Filip, Tadajewski Mateusz, Rozicki Staś, Narożny Mateusz, Bojar Kuba, Brejdakowski Bartosz, Hinz Dawid, Sławiński Kuba, Szczepański Jakub, Boguszewicz Stanisław, Błaszczyk Samuel, Niedbalski Remigiusz, Kominek Wiktoria, Etmanski Konrad, Trzciński Piotr.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

.

.

.

UKS MAŁY JEZIORAK OGŁASZA NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY DO ZESPOŁÓW MŁODZIEŻOWYCH CHŁOPCÓW ORAZ DZIEWCZĄT.


Trener Tomasz Zakierski rocznik 2004/2005/2006 - kontakt 795-082-555
Trener Jarosław Chodowiec rocznik 2008 -kontakt 602-493-428
Trenerzy Krystian Wrześniak oraz Nikodem Podliński rocznik 2009- kontakt 667-470-993 oraz 531-034-689
Trener Tomasz Szpadkiewicz rocznik 2007/2010/2011/2012/2013 -kontakt 504-271-964 .


Wszystkich miłośników piłki nożnej którzy chcieliby spróbować swoich sił serdecznie zapraszamy o kontakt z trenerami danych roczników.

Zdjęcie użytkownika UKS Akademia Piłki Nożnej "Mały Jeziorak".

.

.

.

Grupy Tomasza Szpadkiewicza roczniki : 2007, 2008, 2009, 2010 , 2011/2012

Zdjęcie użytkownika UKS Akademia Piłki Nożnej "Mały Jeziorak".  Zdjęcie użytkownika UKS Akademia Piłki Nożnej "Mały Jeziorak".  Zdjęcie użytkownika UKS Akademia Piłki Nożnej "Mały Jeziorak".

Zdjęcie użytkownika UKS Akademia Piłki Nożnej "Mały Jeziorak".  Zdjęcie użytkownika UKS Akademia Piłki Nożnej "Mały Jeziorak".   

.

.

.

22.09.2017 r 

Młodzik II Liga Grupa 6 Kisielice 22.09.2017 r.

Rocznik 2007
GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo 2 – 1 UKS Mały Jeziorak II Iława (Kotłowski 1:1)


UKS Mały Jeziorak II Iława:
Łukasz Cherek, Mikołaj Włodarczyk, Michał Racki, Jan Kotłowski, Przemysław Bagrowski, Radzimiński Tymon, Migdał Maciej, Cieszewski Adam, Lewkiewicz Mateusz, Droma Patryk

.

.

.

Żak Grupa B 27   Nowe Miasto Lubawskie 19.09.2017 r.
1 Kolejka

Rocznik 2010

UKS Mały Jeziorak III Iława 1:0 KS Finishparkiet Drwęca NML
UKS Mały Jeziorak III Iława 2:1 KS Finishparkiet Drwęca II NML
UKS Mały Jeziorak III Iława 0:1 UKS Mały Jeziorak Iława
UKS Mały Jeziorak III Iława:
Madej Mateusz, Klonowski Wojciech, Szeszel Maciej, Szulc Marcel, Piotrowski Alex, Papińczak Mateusz, Duński Damian, Tasarz Maciej, Wiatrowski Wiktor.

.

.

.

Żak Grupa B 32   Iława 19.09.2017 r. 
1 Kolejka

Rocznik 2009

UKS Mały Jeziorak Iława 0:13 KS GKS LZS Wikielec...
UKS Mały Jeziorak Iława 0:1 KS Unia Susz
UKS Mały Jeziorak Iława 0:3 KS GKS LZS Wikielec II
UKS Mały Jeziorak Iława:
Sławiński Mateusz, Malinowski Błażej, Grabowski Maciej, Brzeziński Gracjan, Pełka Jakub, Traskiewicz Nikola, Traskiewicz Filip, Kasprowicz Zuzanna, Gapska Oliwia

.

.

.

Orlik Grupa B 26   Iława 18.09.2017 r.
1 Kolejka

Rocznik 2007

UKS Mały Jeziorak Iława 4:1 KS GKS LZS Wikielec...
UKS Mały Jeziorak Iława 2:0 UKS Mały Jeziorak II Iława
UKS Mały Jeziorak Iława 9:0 LZS Czarni Rudzienice
UKS Mały Jeziorak Iława:
Migdał Maciej, Mazurowski Jakub, Nastaj Witold, Krystian Knowski, Ząbecki Wojciech, Radzimiński Tymon, Racki Michał, Kotłowski Jan, Cherek Łukasz, Madej Wojciech, Dubicki Wiktor.

.

.

.

UKS MAŁY JEZIORAK INDOR   VS  RADOMIAK RADOMNO
18                                                  0

W 3 meczu Młodzika nasz zespól Mały Jeziorak grał na wyjezdzie z zespołem Osa Ząbrowo. Nasi zawodnicy wygrali 18:0 i bez najmniejszego problemu pokonali zespoł Osa Ząbrowo.
Bramki dla naszego zespołu strzelili:
Klinicki Kuba, Hinz Dawid (3) , Dreszler Paweł (3), Szkamelski Krzysztof (2),Majewski Kuba(3),Wozniakowski Igor(1) , Duński Szymon (1) , Brejdakowski Bartosz (2) , oraz dwie bramki padly samobójcze.
UKS MAŁY JEZIORAK wystapił w składzie:
Derda Antek, Wozniakowski Igor, Kamiński Miachał, Karczewski Dominik, Gralla Łukasz, Eremus Kacper, Dreszler Paweł, Hinz Dawid, Aker Bartek, Klinicki Kuba, Majewski Kuba, Duński Szymon, Bortkiewicz Tytus, Szkamelski Krzysztof, Ismer Łukasz, Migdał Alan, Brejdakowski Bartosz.
Gratulujemy.

.

.

.

 

17.09.2017 r 


UKS MAŁY JEZIORAK INDOR   VS  RADOMIAK RADOMNO
10                                                  1 

Kolejny mecz ligowy ma za sobą UKS MAŁY JEZIORAK INDOOR. Nasi zawodnicy grający w Trampkarzu pokonali Radomniak Radomno 10:1. Nasza drużyna załużyła na duże brawa gdyż wynik był odzwierciedleniem dobrej gry naszej drużyny. Bramki dla UKS-u strzelili : Brejdakowski Bartosz (2), Trzciński Piotr(2),Etmanski Konrad, Bagrowski Kacper, Szczepański Jakub, Błaszczyk Samuel, Boguszewicz Stanisław, i jedna bramka samobójcza. Podopieczni Trenera Tomasza Zakierskiego wystapili w składzie : Fota Filip, Derda Antek, Szalkowski Oskar, Tadajewski Mateusz, Rozicki Staś, Bojar Kuba, Sławiński Kuba, Niedbalski Remigiusz, Brejdakowski Bartosz, Szczepański Jakub, Boguszewicz Stanisław, Etmanski Konrad, Glock Filip, Narożny Mateusz, Błaszczyk Samuel, Kominek Wiktoria, Bagrowski Kacper, Trzciński Piotr.
Wielkie gratulacje dla całej drużyny.

.

.

.

PIEKARCZYK CUP

Rocznik 2010
W niedzielę (17.09.2017) w Elblągu odbył się Turniej Piłki Nożnej PIEKARCZYK CUP dla dzieci z rocznika 2010 organizowany przez AP Piekarczyk Elbląg. Podczas rozgrywek UKS Mały Jeziorak PORT 110 Iława rozegrał 6 spotkań, wszystkie wygrywając. Klasyfikacja końcowa nie była prowadzona, w turnieju wzięło udział 10 drużyn.
Gratulujemy dobrego wyniku.
Podziękowania dla rodziców za pomoc w organizacji wyjazdu na turniej.
UKS Mały Jeziorak PORT 110 Iława
Szeszel Maciej, Wiatrowski Wiktor, Duński Damian, Madej Mateusz, Klonowski Wojciech, Pawlak Piotr, Szulc Marcel, Tasarz Maciej.
Wyniki Spotkań
UKS Mały Jeziorak PORT 110 Iława
UKS Mały Jeziorak PORT 110 Iława 6 – 0 Football Pro Academy
UKS Mały Jeziorak PORT 110 Iława 4 – 0 ZKS Olimpia II Elbląg
UKS Mały Jeziorak PORT 110 Iława 5 – 0 AP Piekarczyk Elbląg Czarni
UKS Mały Jeziorak PORT 110 Iława 8 – 0 AP Piekarczyk Elbląg Złoci
UKS Mały Jeziorak PORT 110 Iława 5 – 0 ZKS Olimpia I Elbląg
UKS Mały Jeziorak PORT 110 Iława 2 – 1 Polonia Pasłęk
Uczestnicy:
1. AP Piekarczyk Elbląg Złoci
2. AP Piekarczyk Elbląg Biali
3. Concordia Elbląg
4. Football Pro Academy
5. AP Piekarczyk Elbląg Czarni
6. ZKS Olimpia I Elbląg
7. UKS Mały Jeziorak PORT 110 Iława
8. ZKS Olimpia II Elbląg
9. ZKS Olimpia III Elbląg
10. Polonia Pasłęk

Zdjęcie użytkownika UKS Akademia Piłki Nożnej "Mały Jeziorak".

.

.

15.09.2017 r.

UKS MAŁY JEZIORAK MŁODZIK   VS    ITS JEZIORAK IŁAWA
2                                                  1

W drugim meczu Młodzika rocznik 2005/2006 nasz pierwszy zespół grał u siebie w Iławie z ITS Jeziorak Iława. Po bramkach Piotra Rutkowskiego i Stasia Bogusiewicza nasz zespół wygrał ze swoim przeciwnikiem 2:1 . Gratulujemy zwyciestwa.
MAŁY JEZIORAK WYSTAPIŁ W SKŁADZIE:
Derda Antek, Wozniakowski Igor, Olender Pola, Kamiński Michał,Bojar Kuba,Aker Bartek, Gralla Łukasz, Brejdakowski Bartosz, Klinicki Kuba,Dreszler Paweł,Boguszewicz Stas, Rutkowski Piotr, Majewski Kuba, Błaszczyk Samuel,Szakmelski Krzysztof.

 

12.09.2017 r.

Konsultacja Kadry WMZPN rocznik 2005

W dniu dzisiejszym (12.09.2017) na Stadionie Miejskim w Iławie odbyła się konsultacja Kadry WMZPN rocznik 2005.
W Kadrze po raz kolejny znaleźli się nasi zawodnicy Brejdakowski Bartosz oraz Hinz Dawid wraz z trenerem Tomaszem Zakierskim. Podczas konsultacji nasz zespół Trampkarza rozegrał mecz kontrolny z Kadrą WMZPN co było dla nas dużym wyróżnieniem oraz fajną nauka na przyszłość.

Zdjęcie użytkownika UKS Akademia Piłki Nożnej "Mały Jeziorak".

Zdjęcie użytkownika UKS Akademia Piłki Nożnej "Mały Jeziorak".   Zdjęcie użytkownika UKS Akademia Piłki Nożnej "Mały Jeziorak". 

.

.

.

09.09.2017 r.

UKS MAŁY JEZIORAK MŁODZIK   VS  OLIMPIA KISIELICE
2                                                   3 

09.09.2017(sobota) swój 3 mecz ligowy zagrał UKS MAŁY JEZIORAK TRAMPKARZ. Podopieczni Tomasza Zakierskiego tym razem zmierzyli się na wyjeździe z OLIMPIA KISIELICE .Po bardzo dobrym meczu niestety nasi zawodnicy ulegli przeciwnikowi i przegrali 2:3. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Szczepański Jakub oraz Boguszewicz Stanislaw. Gratulujemy dobrego meczu.
UKS MAŁY JEZIORAK SKŁAD :
Fota Filip, Wieczorek Wiktor, Szalkowski Oskar, Tadajewski Mateusz, Rozicki Stanisław, Bojar Kuba, Szczepański Jakub, Sławiński Jakub, Niedbalski Remigiusz, Trzciński Piotr, Hinz Dawid, Etmanski Konrad, Olender Pola, Błaszczyk Samuel, Rutkowski Piotr, Brejdakowski Bartosz, Wysocki Miłosz, Boguszewicz Stanisław. 

.

.

.

 

08.09.2017 r.

 

Dzisiejsze popołudnie spędziłem w Rudzienicach.
Wręczyłem Puchar Czarni Rudzienice za wygranie w sezonie 2016/17 grupy II ligi młodzika oraz obejrzałem mecz młodzików z UKS Akademia Piłki Nożnej "Mały Jeziorak".

.

.

.

Młodzik II Liga Grupa 6
Kisielice 09.08.2017 r.
Rocznik 2007
Olimpia Kisielice 2 – 2 UKS Mały Jeziorak II Iława (Lewkiewicz 0:1, Mazurowski 0:2)
UKS Mały Jeziorak II Iława:
Witold Nastaj, Łukasz Cherek, Wiktor Bortkiewicz, Mikołaj Włodarczyk, Michał Racki, Jan Kotłowski, Przemysław Bagrowski, Madej Wojciech, Radzimiński Tymon, Migdał Maciej, Cieszewski Adam, Lewkiewicz Mateusz, Droma Patryk, Mazurowski Jakub.

.

.

.

08.09.2017 r.

UKS MAŁY JEZIORAK MŁODZIK   VS  CZARNI RUDZIENICE
4                                                    1 

W dniu 8.09.2017 (piątek) o godzinie 16 UKS MAŁY JEZIORAK MLODZIK 1 rozegrał swój pierwszy mecz ligowy na wyjeździe. Przeciwnikiem UKS-U był zespół Czarnych Rudzienice. Nasi zawodnicy pokonali swoich rywali 4:1.
Bramki dla naszej drużyny zdobyli Szkamelski Krzysztof (3) oraz Boguszewicz Stanislaw(1).
Gratulujemy zwycięstwa i życzymy powodzenia w kolejnych meczach.
UKS MAŁY JEZIORAK wystąpił w składzie:
Derda Antek, Woznikowski Igor, Kamiński Michał, Olender Pola, Bojar Kuba, Karczewski Dominik, Eremus Kacper, Gralla Łukasz, Brejdakowski Bartosz, Klinicki Kuba, Hinz Dawid, Boguszewicz Stanisław, Dreszler Paweł, Aker Bartek,Kominek Wiktoria, Derda Olo, Majewski Kuba, Szkamelski Krzysztof

Zdjęcie użytkownika UKS Akademia Piłki Nożnej "Mały Jeziorak".

.

.

.

02.09.2017 r.

 

UKS MAŁY JEZIORAK  VS  SOKÓŁ OSTRÓDA
0                  :                1

W dniu dzisiejszym tj. 2.09.2017(sobota godz. 15) UKS MAŁY JEZIORAK TRAMPKARZ rozegrał swój drugi mecz ligowy z SOKÓŁ OSTRÓDA na Stadionie Miejskim w Iławie. Niestety tym razem nasi zawodnicy po dobrym i wyrównanym meczu ulegli swojemu rywalowi 0:1. Podopieczni trenera Tomasza Zakierskiego wystąpili w składzie:
WIECZOREK WIKTOR, SZALKOWSKI OSKAR, TADAJEWSKI MATEUSZ, ROZICKI STANISŁAW, BOJARSKI KUBA, HINZ DAWID, NIEDBALSKI REMIGIUSZ, TRZCIŃSKI PIOTR, BREJDAKOWSKI BARTEK, WYLOGA JAKUB, ETMANSKI KONRAD, DERDA ANTEK, NAROŻNY MATEUSZ, BŁASZCZYK SAMUEL, RUTKOWSKI PIOTR, SŁAWIŃSKI KUBA, WYSOCKI MIŁOSZ.
Bardzo cieszy postawa naszej drużyny ze starszymi rywalami. Życzymy powodzenia w kolejnym już przyszłym meczu w sobotę.

.

.

.

02.09.2017 r.

TURNIEJ PASŁĘK

Dnia 02.09.17r. w Pasłęku odbył się turniej rocznika 2009’. Do zmagań UKS Mały Jeziorak Barakuda Iława wystawił jeden zespół. Podczas rozgrywek iławianie rozegrali 6 spotkań. Wyniki poszczególnych meczów:
UKS Mały Jeziorak Barakuda — Olimpia Elbląg 2:1
UKS Mały Jeziorak Barakuda — Polonia Pasłęk I 2:4
UKS Mały Jeziorak Barakuda — Wkra Działdowo 3:2
UKS Mały Jeziorak Barakuda— Polonia Pasłęk II 4:2
UKS Mały Jeziorak Barakuda — AP Piekarczyk Elbląg 5:0
UKS Mały Jeziorak Barakuda — Olimpik Kaliningrad 1:1
Gratulujemy dobrej postawy. W turnieju nie była prowadzona klasyfikacja końcowa. Warto podkreślić, iż zawodnik UKS Mały Jeziorak Barakuda- Olek Panek został najlepszym zawodnikiem turnieju. Podziękowania dla rodziców za pomoc w organizacji wyjazdu.
UKS Mały Jeziorak Barakuda wystąpił w składzie :Badaszewski Wiktor, Panek Olek, Szkamelski Tomasz, Nakonieczny Miłosz, Spychała Bartosz, Pawłowski Piotr, Sadowski Krzysztof, Piotrowski Maks, Długaszek Ksawery

Zdjęcie użytkownika UKS Akademia Piłki Nożnej "Mały Jeziorak".

.

.

.