czytaj więcej

 

08.03.2019

 

Eliminacje do finałów wojewódzkich o puchar Tymbarku.
Iława 08.03.2019 r. Rocznik 2011

UKS Mały Jeziorak Iława będzie reprezentował powiat iławski w finale wojewódzkim w kategoriach wiekowych:
- U8 Chłopców Awans.
UKS Mały Jeziorak Iława 2011: Oliver Rędziński, Cezary Nowacki, Patryk Nowicki, Jakub Chyliński, Mikołaj Klimek, Adrian Kobylski, Marcel Markowski, Wiktor Zieliński, Fabian Wodzicki, Piotr Święty.
UKS Mały Jeziorak Iława 2011 – Constract Lubawa 0:0 (karne 2:1)
- U12 Dziewczyn Awans.
UKS Mały Jeziorak Iława 2007: Alicja Wawrzeniak, Zofia Komoszyńska, Zuzanna Kasprowicz, Natalia Piotrowicz, Oliwia Gapska, Kaja Szczypińska
UKS Mały Jeziorak Iława 2007 – SP Zalewo 5:0
Gratulujemy.

Obraz może zawierać: 9 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie uprawiający sporty, stadion, trawa i na zewnątrz

Obraz może zawierać: 6 osób, uśmiechnięci ludzie, na zewnątrz

08.03.2019

8 MARCA
DZIEŃ KOBIET 💐
Wszystkiego najlepszego drogie Panie życzy
UKS MAŁY JEZIORAK 💐⚽💐

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

07.03.2019

Eliminacje do finałów wojewódzkich o puchar Tymbarku.
Iława 06.03.2019 r.Rocznik 2011

UKS Mały Jeziorak Iława będzie reprezentował gminę Iława w eliminacjach powiatowych w kategoriach wiekowych:
- U8 Chłopców Awans :
UKS Mały Jeziorak Iława 2011: Oliver Rędziński, Cezary Nowacki, Patryk Nowicki, Jakub Chyliński, Mikołaj Klimek, Adrian Kobylski, Marcel Markowski, Wiktor Wiatrowski, Fabian Wodzicki, Piotr Święty.
UKS Mały Jeziorak Iława 2011 – ITS Jeziorak Iława 7:1

Obraz może zawierać: tekst

04.03.2019

Beniaminek CUP
Starogard Gdański 02-03.03.2019 r.Rocznik 2010.

W sobotę i niedzielę (02-03.03.2019) w Starogardzie Gdańskim odbył się turniej Beniaminek CUP, dla zawodników z rocznika 2010 organizowany przez Beniaminek 03 Starogard Gdański. UKS Mały Jeziorak Iława rozegrał 11 spotkań. Osiągnięte wyniki pozwoliły na zajecie VI miejsca. Turniej był rozgrywany w hali.
Gratulujemy wyniku.
Podziękowania dla rodziców za pomoc w organizacji wyjazdu na turniej.
UKS Mały Jeziorak Iława:
Mateusz Papińczak, Maciej Tasarz, Maciej Szeszel, Klonowski Wojciech, Szulca Marcel, Maciej Podwojewski, Wiktor Wiatrowski, Alex Piotrowski, Piotr Pawlak
Wyniki Spotkań
Grupa A
02.03.2019
UKS Mały Jeziorak Iława 2 – 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański
UKS Mały Jeziorak Iława 3 – 0 FC Jonava (Litwa)
UKS Mały Jeziorak Iława 0 – 1 Śląsk Wrocław (wynik przepisany do grupy złotej)
UKS Mały Jeziorak Iława 1 – 0 Junost Kliningrad (Rosja)
UKS Mały Jeziorak Iława 3 – 2 Lech Poznań (wynik przepisany do grupy złotej)
UKS Mały Jeziorak Iława 1 – 1 Lechia Gdańsk (wynik przepisany do grupy złotej)
UKS Mały Jeziorak Iława 1 – 0 JFK Przechlewo
Grupa Złota
03.03.2019
UKS Mały Jeziorak Iława 1 – 2 Żaibas Wilno (Litwa)
UKS Mały Jeziorak Iława 1 – 1 UKS Gol Brodnica
UKS Mały Jeziorak Iława 1 – 3 Schor-5 Kaliningrad
UKS Mały Jeziorak Iława 3 – 1 Arka Gdynia
Klasyfikacja końcowa:
1. Schor-5 Kaliningrad (Rosja)
2. Lech Poznań
3. Śląsk Wrocław
4. Arka Gdynia
5. Lechia Gdańsk
6. UKS Mały Jeziorak Iława
7. Żaibas Wilno (Litwa)
8. UKS Gol Brodnica
9. Champions Kwidzyn
10. Junost Kaliningrad (Rosja)
11. Błękitni Wejherowo
12. Beniaminek 03 Starogard Gdański Niebiescy
13. JFK Przechlewo
14. FC Jonawa (Litwa)
15. FK Vytis Kowno (Litwa)
16. Beniaminek 03 Starogard Gdański Biali

Obraz może zawierać: 10 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją, dziecko i w budynku