czytaj więcej

 

14.06.2019 

Młodzicy Małego Jezioraka Energa SA wygrali I ligę województwa !!!

http://ilawa.wm.pl/590562,Mlodzicy-Malego-Jezioraka-Energa-SA-wygrali-I-lige-wojewodztwa.html?fbclid=IwAR2YK0h4jIxt-CbUBp3FR7cASaMluPSJrSmpGLUJ1xv_BATiJFFzPGxXUZI

.

12.06.2019 

Hinz w Jagielloni!!!

Kolejny nasz zawodnik, podopieczny Tomasza Zakierskiego zmienia barwy klubowe..
Dawid Hinz od nowego sezonu będzie bronił barw Jagielloni Białystok .
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesow oraz rozwoju Dawid ⚽

Obraz może zawierać: 1 osoba, stoiObraz może zawierać: 1 osoba, uśmiecha się, stoi, paski, dziecko i na zewnątrz

.

11.06.2019 

Remi i Kuba w Olimpii Grudziądz!

Podopieczni trenera Tomasza Zakierskiego grający na codzień w Ekstraklasie Trampkarza
Niedbalski Remigiusz
Szczepański Jakub
od nowego sezonu będą zawodnikami Olimpii Grudziądz.
UKS MAŁY JEZIORAK bardzo dziękuję za wkład w rozwój drużyny , klubu i życzy dalszych sukcesów w nowym klubie.
Spełniajcie swoje Marzenia panowie. Powodzenia ⚽

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

.

11.06.2019 

Zaprosznie z Jagielloni!!!!

W trwającej jeszcze lidze Ekstraklasy trampkarza nasz zespół UKS MAŁY JEZIORAK Indoor prezentuje się bardzo dobrze co zaowocowało zaproszeniami na testy do Jagielloni Bialystok...
Ostateczne testy na zaproszenie do Jagielloni Białystok jutro przejdą :
Hinz Dawid rocznik 2005
Zaborowski Adaś rocznik 2005
Kozikowski Bartosz rocznik 2005
Derda Antek rocznik 2006
Gratulujemy zaproszenia i życzymy powodzenia na jutrzejszych testach. 🤞

Obraz może zawierać: tekst

.

11.06.2019 

Młodzik I Liga Grupa 5
Iława 07.06.2019 r. Rocznik 2006/07

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0 - 2 UKS Mały Jeziorak Iława (0:1 Adam Cieszewski 0:2 Adam Cieszewski)
UKS Mały Jeziorak II Iława:
Lewkiewicz Mateusz, Magalski Marcel, Wolański Maciej, Goldian Jakub, Wojciech Ząbecki, Michał Racki, Adam Cieszewski, Aureliusz Szymaniak, Droma Patryk, Nowak Filip, Płaszczyk Mateusz, Czekaj Maciej, Dmytro Halysh, Mateusz Skarszewski.

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, trawa, niebo, na zewnątrz i przyroda

.

11.06.2019

Finał regionalnych, niebieskich, rozgrywek żaków
Iława 06.06.2019 r. Rocznik 2010/11

W czwartek (06.06.2019) w Iławie odbyły się finały regionalnych rozgrywek niebieskich żaka dla zawodników z rocznika 2010 i 2011 organizowanych przez WMZPN. UKS Mały Jeziorak II Iława oraz UKS Mały Jeziorak IV Iława rozegrały po 3 spotkania. Osiągnięte wyniki pozwoliły na zajęcie I i III miejsca.
Gratulujemy wyników.
.
UKS Mały Jeziorak II Iława:
Damian Duński, Wiktor Czarnota, Szymon Jankowski, Mateusz Szypnik, Michał Olszewski, Kacper Ćwikilinski, Benedykt Staruszkiewicz
Wyniki Spotkań
UKS Mały Jeziorak II Iława 1 – 1 ITS Jeziorak III Iława
UKS Mały Jeziorak II Iława 2 – 0 MLKS Motor II Lubawa
UKS Mały Jeziorak II Iława 5 – 0 UKS Mały Jeziorak IV Iława
UKS Mały Jeziorak IV Iława:
Maksymilian Podliński, Fabian Wodzicki, Alex Chyżyński, Marcel Gurski, Maciej Wrona, Wojciech Długosz, Oliwier Mężykowski, Ksawery Komorowski.
Wyniki Spotkań
UKS Mały Jeziorak IV Iława 1 – 3 MLKS Motor II Lubawa
UKS Mały Jeziorak IV Iława 1 – 0 ITS Jeziorak III Iława
UKS Mały Jeziorak IV Iława 0 – 5 UKS Mały Jeziorak II Iława


Kolejność końcowa:
UKS Mały Jeziorak II Iława
2. MLKS Motor II Lubawa
3. UKS Mały Jeziorak IV Iława
4. ITS Jeziorak III Iława

Obraz może zawierać: 7 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie uprawiający sporty, trawa i na zewnątrz

.

11.06.2019

Półfinał niebieskich rozgrywek orlików
Nowe Miasto Lubawskie 04.06.2019 r. Rocznik 2009/10

We wtorek (04.06.2019) w Nowym Mieście Lubawskim odbyły się półfinały rozgrywek niebieskich orlików dla zawodników z rocznika 2009 i 2010 organizowanych przez WMZPN. UKS Mały Jeziorak II Iława rozegrał 5 spotkań. Osiągnięte wyniki pozwoliły na zajęcie miejsca dającego awans do finału.
Gratulujemy wyników.

UKS Mały Jeziorak Iława:
Mateusz Papińczak, Maciej Tasarz, Wojciech Klonowski, Marcel Szulc, Wiktor Wiatrowski, Piotr Pawlak, Filip Jasiński, Miłosz Kłos, Jakub Pełka, Alex Piotrowski, Maciej Podwojewski, Maciej Szeszel.
Wyniki Spotkań
UKS Mały Jeziorak II Iława 1 – 1 Drwęca II Nowe Miasto Lubawskie
UKS Mały Jeziorak II Iława 3 – 1 LZS Radomniak Radomno
UKS Mały Jeziorak II Iława 4 – 1 Wicher Gwizdziny
UKS Mały Jeziorak II Iława 0 – 0 Drwęca III Nowe Miasto Lubawskie
UKS Mały Jeziorak II Iława 5 – 0 Drwęca IV Nowe Miasto Lubawskie
Kolejność końcowa:
UKS Mały Jeziorak II Iława (Awans)
2. Drwęca II Nowe Miasto Lubawskie (Awans)
3. Drwęca III Nowe Miasto Lubawskie (Awans)
4. LZS Radomniak Radomno
5. Wicher Gwiżdziny
6. Drwęca IV Nowe Miasto Lubawskie

Obraz może zawierać: 10 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją i na zewnątrz

.


.